2009. július 15., szerda

New York City masodszor (jul. 12)

Ujra New Yorkban jartam. Hirtelene jott otlet volt, hogy megint utazzunk be, de vegul nagyon jo otlet volt. Kell az egy hetes kemeny munka utan, egy kis kikapcsolodas es kornyezetvaltozas.
Most csak Zsuzsaval es a Leventevel utaztam be. Tok siman bejutottunk, meg elozo este megneztuk a menetrendet a neten, reggel pedig hivtam egy taxit, ami elvitt minket Suffernbe a vonat allomasra.
Egy tok gyors vonatot valasztottunk ki, amivel haromnegyed ora alatt meg is erkeztunk a Madisson Squarre. Itt mi elvaltunk a Leventetol csak megbeszeltuk, hogy fel6-kor talalkozunk ugyanott.
A celunk a Central Park volt es elotte meg a Rockefeller Centert neztuk meg. Sajnos nagy karacsonyfa nem volt, amit a filmekben lehet latni. De filmforgatas az igen, de hiresseget nem lattam.
A Central Park eleg messze van a Madisson Squaretol, elegge el is faradtunk mire odaertunk. Ut kozben megneztuk az 5-ik sugarut gazdag felet is, megtalaltuk a Gucci, a Versace boltokat is.
Van Diesney bolt, ahol ugyanugy mindent vehetsz magadnak, mint az M&M Shopban. 3 emelet, tele Minnievel meg Fulessel, meg a konyhadat is berendezheted. Vicces volt es szerintem olcsobb is, mint az M&M boltban.
A Central Parknak tenyleg mas a hangulata. Mar a sarkaban rogton le kellett ulnunk pihenni, de mar ott is csend es nyugalolm volt. Rengeteg ember setalt ott, voltak akik napoztak vagy softballoztak. Mi ettunk egy fagyit, kozben setalgattunk.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése