A hétvége elég magyarosra sikeredett. Együtt voltunk magyarok várost nézni. A nagy hóban elmentünk sétálni egy parkba és megnéztük a kikötőt is.
Szombat este egy új luxus, olasz hajó avatását tartották. Eros Ramasotti volt a sztárvendég, aki egy elég hosszú koncertet is adott. A koncert és az egész esemény a közeli színházban volt megtartva. Mi bámészkodók meg a hajó előtt felállított kivetítőn nézhettük őt. Utána pedig Sophia Loren avatta fel hivatalosan is a hajót, hogy egy üveg pezsgőt dobott a hajó oldalára. Szerencsét az hoz a hajónak, ha az üveg eltörik. Azt nem tudom, hogy ez sikerült-e, mert mi azt már nem vártuk meg. A kinti ácsorgásban a lábunk teljesen lefagyott, ezért muszáj voltunk visszajönni a koliba.
Hárman ma elkészítettük életünk első paprikás krumpliját.:-) És hát be kell vallanom, hogy nagyon elégedettek voltunk vele. Nagyon finom lett. Még kép is készült róla. Csak kár, hogy kóstolót nem tudok haza küldeni. Kellett egy próba főzést rendeznünk mielőtt a Buddyainkat meghívjuk egy igazi magyaros vacsorára.:-)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése