2009. augusztus 8., szombat

Ez a het is faraszto volt. Az elso 3 napon late nightok voltak. A gyerekek ezeket a napokat tok elvezik, mert ilyenkor egy-egy csoport tovabb maradhat a taborban. Nekunk annyira mar nem szorakozas, mert szamunkra ezek a napok tobb munkat jelentek hosszabb munkaidovel. Altalban 8-kor vegeztunk. Most a gyerekek dalokat tanultak meg es egy show kereteben adtak elo a szuloknek. Miutan befejezodott az eloadas a gyerekek es a szulok bementek az ebedlobe es ott meg sutit vagy fagyit ettek. Ha ok elmentek utana tudtunk ott takaritani. A felnottek is ugyan ugy esznek itt, mint a gyerekek. Fagyit mindig talatunk az asztal alatt. De szerencsere ennek mar vege van. El se hiszem, hogy mar csak 10 napig van tabor. Ezt kell vegig dolgozni es meg van 2 szombatunk. Utana vegleg elhagyom a tabort es nem hiszem, hogy ide valaha is visszajovok.

A heten dolgozott utoljara a Rob, az egyik biztonsagi or. Olyan fura volt a penteki nap, hogy el kellett bucsuzni tole. Keszitettunk neki ajandekot, meg van kozos kepunk is. Ugyhogy megleptuk es nagyon orult neki. Hianyozni fog. Nagyon fura lesz nelkule az utolso ket het. De o baromi mazlista, mert 3 hetes nyaralasra megy, amialatt meg a nyugati partra is atrepul. Itt pedig a maradek 10 napban a Curtis es a Dan fog egyutt dolgozni es hat ok neha egymas agyara mennek. Kivancsi leszek, hogy birjak majd.

Meg egy erdekes esemeny pentekrol. Fel ora alatt kellett felepitenunk egy hatalmas hulyeseget. Mikozben csinaltuk meg azt se tudtuk, hogy miert dolgozunk. Ket rud koze bekotottunk egy madzagot, ami ala egy nagy fem szemetest tettunk tele folddel. A feladat az volt, hogy akkora tuzet rakjanak, hogy elegjen a madzag. De nekunk olyan magasra kellett kikotni, hogy ez lehetetlen feladat volt. A fonokek azt akartak, hogy senki ne nyerjen. Ezzel is mar az olimpiara keszulnek, amit jovo heten rendeznek meg itt a gyerekeknek a taborban. Eddig minden evben rendeztek olimpiat, amiota a tabor letezik (53 eve). Ket csapatban versenyeznek, vannak a zoldek es a feherek es plusz az ovisok. Kulonbozo kihivasok lesznek a szamukra, de hogy pontosan, hogy is fog kinezni az egesz verseny azt meg nem tudjuk. Kivancsian varom az esemenyeket. A vegen majd beszamolok rola.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése